WKŁADY BARKOWE

Wkład barkowy odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu linii ramion. W naszym asortymencie znajdą Państwo ogromną różnorodność wzorów. Oferujemy wkłady barkowe pikowane, igłowane zwane inaczej fastrygowanymi, obszywane jak również surowy wkład z pianki lub włókniny typu „soft”. Pikowane jak i igłowane wkłady barkowe mogą składać się z wielu warstw włókniny, pianki jak i wypełnienia bawełnianego. Grupę wkładów obszywanych możemy podzielić na wkłady piankowe (wypełnienie z pianki poliuretanowej) oraz softowe (ze specjalnej nieżółknącej włókniny typu „soft”).

Zmieniające się trendy w modzie powodują, iż nasza kolekcja nieustannie się powiększa. Zmieniając użyte surowce,  podkrój czy konstrukcje wkładu barkowego uzyskujemy najnowsze wzory, które potrafią sprostać nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

W ofercie naszej firmy znajdują się również projekty realizowane na indywidualne zamówienie klienta. Obsługujemy producentów nie tylko odzieży konfekcyjnej, ale również producentów uniformów dla służb mundurowych.

Wszystkie nasze wkłady barkowe są dostępne w trzech kolorach: białym, szarym i czarnym.